Máte taky někdy pocit, že nemáte dost času na vlastní tvorbu a trávíte hodiny u počítače vymýšlením návrhu ebooku, plakátů, pracovních listů, příspěvků na sociální sítě? Pokud hledáte jednoduchý a originální nástroj pro přípravu grafických materiálů, nabízím vám online grafický nástroj Canva.

600 Kč | 20 lekcí

Vítej v mém cestovatelském světě. Baví mne objevovat nová místa, země. Věřím, že každá žena může díky cestování nalézt vnitřní sílu. Cestování je nejen o dívání se kolem sebe, ale především do sebe, vnitřní zklidnění, naslouchání si, kdo jsem, co řeším, kam směřuju.

A brzy se můžete těšit na...

Máte taky někdy pocit, že netrávíte se svými dětmi dost času povídáním a hrou? Když už si čas uděláte, docházejí vám nápady a nevíte, co dělat? Zkuste tyhle hravé drama karty k tomu, abyste si společně povídali a tvořili příběhy.

Již brzy...

Stojíte před plným sálem lidí a najednou vy jste ten nebo ta, na kterou je upírána veškerá pozornost. Víte, že máte za úkol přednést svůj projev, obhájit projekt? V online kurzu si ukážeme tipy & triky, jak rozeznít svůj hlas a stát se řečníkem, který oslní nejednoho diváka.